AMBRA INTERIÉRY působí na našem trhu již od roku 1995. Za tuto dobu jsme si vytvořili tým spolehlivých spolupracovníků s řemeslným fortelem. Snažíme se uspokojit požadavky našich klientů, kteří mají rádi moderní design a kvalitní zpracování. Zabýváme se výrobou bytového, kancelářského, školního a dílenského a nábytku. Budeme velice potěšeni, pokud Vás naše nabídka osloví a jestliže se na nás s důvěrou obrátíte. Zde je výčet našich činností:

Nábytek bytový – kromě standardních sestav, inspirované nejnovějšími trendy vč. moderního italského designu vám nabízíme též zhotovení atypového nábytku našimi fundovanými truhláři s dlouholetou praxí. Kromě moderního stylu si též můžete vybrat i nábytek rustikální. Pro náročnější klienty máme v našem sortimentu i nadčasový nábytek – v kombinaci kovu + skla.

Nábytek kancelářský - výběr cca 40 druhů dezénů, možnost výroby atypových kusů. Naši truhláři mohou zhotovit kromě klasické řady nábytku také nábytek dle Vašeho přání (vlastní rozměry, druh materiálu apod.)

Nábytek školní a dílenský - s kovovou či deskovou podnoží. Zde si můžete vybrat barevné provedení z našich vzorníků - jak kovů, tak i povrchu pracovních desek. V naší nabídce jsou tedy lavice, židle, katedry, školní tabule, lavice do kluboven, dílen, šaten poslucháren apod.

Nábytek sedací - kancelářské židle či křesla, a sedací soupravy, vhodné jak do současných interiérů, tak i společenských prostor, zdravotních zařízení apod. Široký sortiment poskytujeme ve výběru kovových židlí a stolků i v nabídce židlí a stolů dřevěných.

Spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli designového nábytku pro náročnější klientelu Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala a přejeme šťastnou ruku při výběru nábytku či doplňků do Vašeho interiéru !!!

Hana Kajerová,       
jednatelka firmy       

Copyright © 2008 - 2014 | Designed by: Václav Balík
TOPlist